Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Sürat Kargo
1) Aşağıdaki görselleri takip ederek E-Ticaret Yönetim Paneli > Ayarlar > Kargo Firmları sayfasına giriş yapınız.
2) Açılan sayfada Yeni Kargo Firması ekle butonuna tıklıyoruz.
3) Açılan ekranda KAMPANYALI SÜRAT KARGO seçeneğini seçiniz ve İLERİ butonuna tıklayınız.
4) Sonrasında açılan ekranda GENEL BİLGİLER sekmesinde hiçbir işlem yapmıyoruz ve API AYARLARI sekmesine geçiş yapıyoruz.
5)API AYARLARI sekmesinde görselde görüldüğü gibi bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Eğer şirket adına gönderim yapılacak ise GÖNDERİCİ ADI ve GÖNDERİCİ SOYADI bölümlerine şirket ünvanı yazılabilir. Eğer şahıs işletmesiyseniz bu bölümlere kişisel ad-soyad bilgilerinizi yazmalısınız.Bu işlemleri tamamladıktan sonra kredi yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredilerinizi buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Siparişlerinizi ilgili kargo ile göndermek içinse;
E-Ticaret Yönetim Paneli > Siparişler > Hazırlanan Siparişler
sekmesindeki siparişlerinizde yer alan KARGOLA butonuna tıkladığınızda aşağıdaki şekilde açılan ekranda KAMPANYALI SÜRAT KARGO seçeneğini seçiyoruz.Siparişiniz daha sonra KARGOLANAN SİPARİŞLER sekmesine aktarılacaktır. İlgili sipariş için KARGO FİŞİ yazdırabilir veya SİPARİŞ DETAY EKRANINDA yer alan KARGO BARKOD NUMARASI ile gönderiyi SÜRAT KARGO şubesine teslim edebilirsiniz. (Kargo fişini yazdırarak ürün kolilerinize/poşetlerinize yapıştırmanız süreci kolaylaştıracaktır. Şube görevlileri barkod okuyucu ile daha hızlı okutabilirler.)

Teslimat esnasında Sürat Kargo şubesinde herhangi bir ödeme yapmayacaksınız. Sitemiz üzerinden yüklemiş olduğunuz kargo kredi bakiyesi ile desi bazlı fiyatlarımıza göre gönderilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredileriniz tükendiğinde tekrar yenileyebilir veya en baştan sipariş vererek kredi yüklemesi yapabilirsiniz.
Sürat Kargo ile gerçekleştirmiş olduğumuz kargo anlaşmasına bağlı ücretlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Göndeirlerinizi Sürat Kargo'ya teslim ederken ilgili görevlilere JETTEKNOLOJİ PAZARYERİ ENTEGRASYON gönderisi olduğunu belirtiniz. İlgili şubenin Pazaryeri Entegrasyon ekranında JETTEKNOLOJİ seçimi yapılarak kargo gönderi barkodlarınız okutulduğu taktirde alıcı ve gönderici bilgileri sistemimizden çekilecektir. 

Gönderi ücretleri ise ARACI FİRMA (Jetteknoloji.com) tarafından ödenecektir, bu sebeple kargo şubesinde tarafınızca herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. 

Kampanyalı Sürat Kargo hizmetimiz ile bakiyeniz kadar kargo gönderimi yapabilirsiniz.
Sunmakta olduğumuz anlaşmalı kargo hizmetini ile kullanabilmek için n11.com satıcı destek ekibinden hesabınıza kendi kargo anlaşmanızı kullanabilmeniz için işlem yapılması talebini iletebilirsiniz. İlgili işlemden sonra tarafımıza destek bileti oluşturmanız halinde yardımcı olunacaktır.
Sunmakta olduğumuz anlaşmalı kargo hizmetini ile kullanabilmek için gittigidiyor.com satıcı destek ekibinden hesabınıza kendi kargo anlaşmanızı kullanabilmeniz için işlem yapılması talebini iletebilirsiniz. İlgili işlemden sonra tarafımıza destek bileti oluşturmanız halinde yardımcı olunacaktır.

Demomuzu incelemek ister misiniz?

Yazılımlarımıza ait demoyu incelemeye aşağıdaki formu doldurarak başlayabilirsiniz.

Demoyu İncele!
Yükleniyor...