Müşteri Hizmetleri : 0850 302 87 83
Saldırılara Karşı

Saldırılara Karşı

Yazılım Güvenlikleri, DNS gizleme, Sunucu Güvenlikleri, DDOS Saldırı Engelleme, Günlük Online Yedekleme çözümlerimize bir yenisini daha ekliyor ve artık tüm sitelerin haftalık olarak Offline Yedeklerini alıyoruz. Her zaman en kötüyü düşünerek müşterilerimizin yaşayabilecekleri mağduriyetleri minimuma indirmek için durmadan çalışıyoruz!

Uyumlu Parça Modülü

Uyumlu Parça Modülü

Özellikle otomotiv sektöründe araç parçaları satan e-ticaret siteleri için ihtiyaç duyulan en önemli özellik. Markala göre OEM Kodları belirtme, Araç Marka/Model/Yıl/Paket seçeneklerine göre uyumluluk grubu oluşturma ve ürün tanımlama özelliği ile birlikte ürün kategorilerinde Marka/Model/Yıl/Paket seçeneklerine göre filtreleme seçenekleri sunabilirsiniz. Tüm bu özellikler ile müşterileriniz aradı

ÇiçekSepeti Entegrasyonu

ÇiçekSepeti Entegrasyonu

Türkiye'nin büyüyen pazaryeri platformu ÇiçekSepeti'nde ürünlerinizi listemek için doğru yerdesiniz! Hemen sizde kampanyalı E-Ticaret Paketlerimiz ile birlikte ÇiçekSepeti entegrasyonunu da alın ve daha çok sipariş almaya hemen başlayın.

Mobilya Satış Modülü

Mobilya Satış Modülü

Sizde Mobilya Satış Modülü ile hemen e-ticaret sitenizde mobilya takımlarınızı parça parça satmaya başlayın! Aradığınız özellik Jetteknoloji.com ile hizmetinizde.

Detaylar
KOBİ Destek Kampanyası!

KOBİ Destek Kampanyası!

Tüm işletmeler kepenkleri tekrar açsın diye e-ticaret, pazaryeri ve muhasebe yazılımlarına sahip e-ticaret paketlerimizde %30 indirim yaptık! Hemen sizde e-ticaret paketlerinde yer alan kupon kodları ile siparişinizi peşin fiyatına taksitli şekilde verin ürünlerinizi hem e-ticarette hemde pazaryerlerinde satmaya başlayın.

Detaylar
Ücretsiz Bayimiz Olun!

Ücretsiz Bayimiz Olun!

Sadece kredi yükleyerek ek ücret ödemeden bayimiz olun, yazılım ürünlerimizi müşterilerinize kurumsal kimliğiniz ile sunun, markanıza prestij kazandırın!

Detaylar

E-Ticaret Sitenizin Alan Adını Hemen Bulun!

Sadece $11.18 dan başlayan fiyatlarla alan adınıza hemen sahip olun.
Alan adı

E-TİCARET VE MUHASEBE YAZILIMLARIMIZI DENEYİN!

Hemen sizde pazaryeri entegrasyonu özelliklerine sahip gelişmiş e-ticaret ve muhasebe çözümlerimizi deneyin ve Türkiye'nin en gelişmiş alt yapılarından birisi olan muhteşem özelliklerdeki yazılım ürünlerimize uygun fiyat avantajları ile sahip olun!

Demoyu İncele!

E-Ticaret Özelliklerimiz

Pazaryeri Çoklu Mağaza

Profesyonel satıcılara özel E-Ticaret yazılımımız üzerinde bulunan çoklu mağaza özelliği ile tüm pazaryerlerindeki tüm mağazalarınızı entegre edin!

Ortak Stokla Listeleme

Pazaryerlerindeki ve e-ticaret sitenizde satışa sunduğunuz ürünleri ortak stok ile birden çok kez satışa sunun rekabet gücünüzü arttırın!

Muhasebe Entegrasyonları

Piyasanın önde gelen muhasebe yazılımları ile e-ticaret sistemlerimiz gelişmiş entegrasyon alt yapısına sahiptir.

B2B Modülü

B2B çözümümüz ile bayi grupları ve kampanyalar oluşturun, XML verin, bayilerinize artı ve eksi bakiye ile ödeme yapabilsin.

E-FATURA ÇÖZÜMLERİMİZ

e-Fatura ve e-Arşiv fatura için e-ticaret, pazaryeri ve muhasebe yazılım hizmetlerimizi kullanan müşterilerimize özel fiyatlar ile kaliteli hizmet sunuyoruz!

İlk Kurulum

  • Kurulum 50 Kontör Hediye!
  • Özellik e-Fatura & e-Arşiv
  • Birim Fiyatı -
4,99₺ KURULUM

100 Kontör

  • Kurulum Ücretsiz
  • Özellik e-Fatura & e-Arşiv
  • Birim Fiyatı 18 Krş
20,90₺ SATIN AL

1000 Kontör

  • Kurulum Ücretsiz
  • Özellik e-Fatura & e-Arşiv
  • Birim Fiyatı 16 Krş
189,90₺ SATIN AL

Rakamlarla Biz

"Bu güne kadar elde ettiğimiz istatistikler"
3500000 Ürün
270 Müşterimiz
750000 Sipariş
1000000 Mutlu Müşteri

Bizden Haberler

N11.com - Giyim ve Aksesuar Kategorileri Duyurusu!
09.12.2019

N11.com - Giyim ve Aksesuar Kategorileri Duyurusu!

N11.com - Giyim ve Aksesuar Kategorileri Duyurusu! Değerli İş Ortağımız, Kadın Giyim & Aksesuar, Erkek Giyim & Aksesuar ve Ayakkabı & Çanta kategorilerinde Cinsiyet, Sezon ve İçerik özelliklerinin doldurulması 25 Aralık 2019 tarih...

devamı.
N11.com Duyurusu!
06.12.2019

N11.com Duyurusu!

Değerli İş Ortağımız,Masaüstü Bilgisayar ve Dizüstü Bilgisayar kategorilerine "İşlemci Modeli" özelliği ve ürün tipi özellikleri eklenmiştir. Artık bu kategorilere ürün eklerken belirtilen özellik tanımlamalarına göre yükleme yapm...

devamı.
E-Ticaret Eğitim Dökümanı
10.08.2019

E-Ticaret Eğitim Dökümanı

Sevgili Müşterimiz, JET E-Ticaret yazılımımıza ait eğitim dökümanımız yayınlanmıştır. Dökümanı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. İlgili döküman ek bilgiler ile sürekli olarak güncellenecektir. Tüm müşterilerimizden ricamız ilg...

devamı.
N11 Saat Kategorisi Güncellemesi
23.07.2019

N11 Saat Kategorisi Güncellemesi

Değerli İş Ortağımız,19 Ağustos'tan itibaren, Saat kategorisinde yer alan tüm özelliklerin doldurulması zorunlu hale gelecektir. Özelliklerin eksik olması durumunda bu tarihten sonra xml ve api güncellemeleri yansımayacak, manuel ...

devamı.