X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Yazılımlar

Tüm Kripto Paralar Alış - Satış Borsası
Jet Teknoloji - Kripto Para Borsası Yazılımı

Jet Teknoloji - Kripto Para Borsası Yazılımı

200.000,00
Web Yazılımı Mobil Yazılımlar
Jet Teknoloji E-Ticaret Yazılımı

Jet Teknoloji E-Ticaret Yazılımı

1.499,00

Hemen Öde

Kurulumu Yapalım

Kullanmaya Başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak satılır. Ürünler satın aldığınız süre boyunca domaininize lisanslı çalışır.

Kurulum yapıyor musunuz?

Ürünlerimize ait yazılım alt yapısını korumak ve daha kaliteli destek hizmeti verebilmek için yazılım ürünlerimizi kendi sunucularımızda barındırıyoruz. Bu sebeple kurulum işlemlerinin tamamını firmamız yapmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Ürünlerimiz her sipariş için yalnızca bir alan adına kurulmaktadır. Birden çok alan adına kurulum yapılması için lütfen bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alınız.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Dilediğiniz zaman domain değişikliği sağlayabilirsiniz. Bu doğrultuda tarafımıza destek talebi ile bildirmeniz ve süreci takip etmeniz yeterlidir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Yazılımlarımızı kendi hostinglerinizde barındırabilmeniz, dosya paylaşımı yapmadığımız için mümkün değildir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır. Ürünün teslimat tarihini öğrenmek için lütfen destek talebi oluşturunuz. Bu süreç istenen taleplere göre değişmekle birlikte maksimum 7 iş günü sürmektedir.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra gerekli tüm kurulum işlemleri tarafımızca belirttiğiniz alan adına yapılmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Peşin fiyatına 3 taksit yapabilirsiniz, diğer taksit miktarları ile yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir. İş yükü getirmeyecek istekleri ücretsiz, iş yükü oluşturabilecek istekleri ise ücreti mukabilinde yapıyoruz.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir. Subdomain ile çalıştırabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

Bize telefon ile 0850 302 87 83 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan, 0850 302 87 83 ve 0555 888 87 83 numaralı Whatsapp Business hatlarımızdan, Jetteknoloji.com üye panelindeki destek sisteminden ve [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.
cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
KAYDOL
Top