Müşteri Hizmetleri : 0850 302 87 83N11.com

N11.com Türkiyenin büyük yatırımcılarından Doğuş grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında 2012’de faaliytlerine başladı.

N11 ürünlerini sanal ortamda sergilemek isteyen satıcılara N11 üzerinde ücretsiz bir mağaza açma imkanı sunarken müşteriler istedikleri mağazadan ürünleri N11 aracılığıyla satınalabiliyorlar. N11 müşterilerden herhangi bir ücret talep etmiyor, satıcılardan komisyon alma yöntemiyle çalışan bir pazaryeri.

N11.com’da mağaza nasıl açılır?

N11.com üzerinde mağaza açmak için öncelikle  firma olmanız şart, şahıs firması yada Sermaye şirketi olmadan mağaza açmanız mümkün değil. Mağaza açılışı için N11’in istemiş olduğu bazı evrakları aşağıda listelenmiştir. Üye olmak için https://so.n11.com adresinden Hemen Üye Ol butonuna tıklayarak üyeliğinizi oluşturuyor ve evrak listesini yüklüyorsunuz sisteme, yoğunluğa göre birkaç saat yada bir güne kadar zaman alıyor evrakların onaylanması.

N11 Mağaza Açılışı İçin Gerekli Evrak Listesi

Sermaye Şirketleri veya Adi Ortaklıklar İçin :
Güncel Faaliyet Belgesi (Son 6 Ay)
Vergi Levhası
Şirket Kuruluş Ticaret Sicil Gazetesi
İmza Sirküleri
Ortaklık Sözleşmesi (Adi Ortaklıklar için)
Çalışma Mali Şart ve Prensipleri (Komisyon Anlaşması)
Satıcı İlan ve İşlem Sözleşmesi (n11.com Sözleşme)
Şahıs Şirketleri için
Güncel Faaliyet Belgesi (Son 6 Ay)
Vergi Levhası
İmza Sirküleri
Nüfus Cüzdan Fotokopisi
Çalışma Mali Şart ve Prensipleri (Komisyon Anlaşması)
Satıcı İlan ve İşlem Sözleşmesi (n11.com Sözleşme)

N11 mağaza ücretleri ve komisyonları nelerdir?

N11.com mağaza açmak tamamen ücretsiz, ürünlerinizi satışa sunmanız karşılığında N11 herhangi bir ücret talep etmiyor. Ürünlerinizin satışı gerçekleştiğinde satılan ürün üzerinden komisyon alıyor. Ürün kategorilerinize göre bir komisyon tablosu sunuyor ve siz ürünü satışa sunmadan önce satacağınız üründen ne kadar komisyon kesileceğini biliyorsunuz ve fiyatlarınızı ona göre belirleyebiliyorsunuz.

N11 mağaza açmanın avantajları nelerdir?

N11’de mağazanız olduğu zaman fiziksel bir mağazanın yanında internet ortamında da bir mağazaya sahip olabilir ve ürünlerinizi binlerce müşteriye sunma imkanı yakalarsınız. Satış olmadığı zamanlarda ekstra bir masraf ödemek zorunda kalmazsınız. n11,hepsiburada,gittigidiyor gibi pazaryerlerinin avantajlarını Online Pazaryeri Nedir? makalemizden daha detaylı öğrenebilirsiniz.

N11 entegrasyonu nedir?

Jet Teknoloji müşterileri isterlerse kendi e-ticaret siteleri ile N11 mağazalarını entegre edebilirler, bu sayede sitenizde bulunan onlarca, yüzlerce hatta binlerce ürünü tek ekrandan yönetebilirsiniz, örneğin ürünlerinizde yaptığınız resim, stok, fiyat vb. değişiklikler aynı anda N11 mağazanızda gerçekleşir, yada N11’de mağazanınız açmıştınız ve N11′ de yüzlerce ürününüz var N11 entegrasyonu modülü ile N11′ de bulunan ürünlerinizin tamamını yada bir kısmını tek tuşla kendi e-ticaret sitenize ekleyip sitenizden satışına başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bize;

  • Jetteknoloji.com'a üye olup destek sistemi üzerinden,
  • 0850 302 87 83 numaralı destek hattından,
  • 0555 888 87 83 numaralı Whatsapp Business destek hattından,
  • [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.