Müşteri Hizmetleri : 0850 302 87 83Fiziksel mağazanızda sattığınız ürünleri internette de satışa sunmak mı istiyorsunuz?

Sizlere en kolay satış mecralarından birisi olan N11.com üzerinde satıcı mağazasını nasıl açacağınız hakkında detaylı bilgileri aktarıyoruz.

İlk başta yapmanız gereken buraya tıklayarak üyelik sayfasını doldurmak.

Başvuru 4 basamaktan oluşmaktadır.

Karşınıza resimdeki gibi bir form gelecektir. Bu form üzerinde yer alan * (yıldızlı) alanları doldurunuz. Üyelik Türü alanında eğer bir şahıs işletmesi sahibi iseniz Şahıs seçin. Eğer şirketiniz Limited Şirket, Anonim Şirket şeklinde ise Şirket seçimi yapınız.

Başvuru yapmak için firma sahibi olmanız gerekmektedir.

Üyelik Türü olarak şahıs seçince alt kısımda resimdeki gibi bir form daha açılacaktır. İlgili form üzerinde yalnızca yıldızlı olarak zorunlu tutulmuş olan vergi bilgileri ve tc kimlik bilgileri alanlarını doldurunuz.

Biraz daha alt kısma inince firmada yetkili kişi (sahibi)'nin bilgileri tarafınızdan istenecektir. İlgili alanda cep telefonu numarası yazdığınızda cep telefonuza gelecek olan sms ile telefon numaranızı onaylamanız istenecektir. Yine ilgili alanda yıldızlı olarak yer alan alanları doldurunuz.

Biraz daha aşağıya inince üst kısımdaki resimdeki gibi şahıs işletmeleri için firma sahibine ait banka hesabı, şirket (tüzel kişilik) için şirkete ait banka hesabı bilgisini gireceğiniz form alanını doldurunuz. Alt kısımda yer alan sözleşmeyide okuyarak onayladıktan sonra "Üye Ol" butonuna tıklayarak bir sonraki sürece geçebilirsiniz.

Sonraki süreç aktivasyon ile ilgili ilgilidir. Aktif edildikten sonra sizden 3.basamakta firmaya ait bazı evrakları yüklemeniz istenilecektir. İlgili evrakları yükleyerek sürecinin sonuna gelebilirsiniz.