Müşteri Hizmetleri : 0850 302 87 83           Ülkemizde pek çok e-ticaret yazılımı bulunmakta olup, tüm bu e-ticaret yazılımları özellikleri doğrultusunda birbirine çok benzemektedir. Günlük hayatta sokakta karşılaşılan bir çok mağaza artık işini internet ortamına taışmanın gerekliliği içerisinde olduğunun farkına varmış ve internet üzerinden e-ticaret yazılımlarını araştırmaktadır.

            E-Ticaret yazılımı sunan firmaların bir çoğu temel özellikli e-ticaret yazılımlarını uygun fiyat ile sunup işini büyütmek ve daha fazla müşteriye ulaşmak için ihtiyaç duyulacak olan mobil uygulama, pazaryeri entegrasyonları vb. gibi özellikleri müşterilerine çok yüksek ücretler ve sınırlı imkanlar ile sunmaktadır. Bu doğrultuda Jet Teknoloji olarak sadece maddi kaygılar gözeterek yer alınmaması gereken Teknoloji sektöründe ülkemize ve ülke insanlarımıza katkı sağlayan ve ülkemizin içerisinde bulunduğu zor şartlar içerisinde el birliği ile kalkınmamızı sağlamak adına şirketimiz tüm özellikleri tek bir fiyat ile sunduğu Jet E-Ticaret Yazılımı'nı çıkarmış bulunmaktadır. 

            E-Ticaret yazılımımızda tüm modüller ve özellikler ile birlikte isteğe göre tema düzenlemeleri ve lisans süresince sınırsız destek ve geliştirme sözü veriyoruz! Diğer e-ticaret yazılımlarından farklı olarak;

  • Mobil uygulamalar (Android ve iOS cihazlar için)
  • Tüm pazaryerleri ile entegrasyon (ekstra talepler yapılır.)
  • Sınrsız destek hizmeti
  • İşinizi büyütmek ve e-ticaretten yeni müşterilere ulaşmanız için sertfikalı Google Adwords ve Sosyal Medya uzmanlarımızca reklam hizmetleri

gibi farklı özelliklerdeki bir çok hizmeti tarafınıza eksiksiz olarak sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca tüm alt yapı ve geliştirmeleri ve sorunlar ile her zaman biz ilgileniyoruz! Siz tüm zamanınızı müşterilerinize ayırın. 

           Unutmayın ki e-ticaret gün geçtikçe büyümeye devam edecek bir pazar ve geç kalmış değilsiniz! Sizde hemen internetteki yerinizi alın ve en iyi teklifi sizlere sunalım.

Özel teklifler almak için bize;

Mail: [email protected]

Telefon & Whatsapp: 0850 302 87 83 & 0555 888 87 83

Bir başka blogta görüşmek dileğiyle...