Müşteri Hizmetleri : 0850 302 87 83Hepsiburada.com’da mağaza nasıl açılır?

Bildiğiniz üzere Hepsiburada.com, uzunca bir süredir Türkiye’deki lider e-ticaret yada başka bir deyişle pazaryeri sitelerinden biri.Hepsiburada.com , N11 ve Gittigidiyor gibi bir pazaryeri fakat Hepsiburada’nın diğer pazaryerlerinden biraz daha farklı bir yapısı var. Diğer pazaryerlerinde satışa sunulan her ürün için bir sayfa mevcut fakat hepsiburada.com katalog yapısı kullanıyor ve buda demek oluyorki ürüne ait sadece bir sayfa görüntüleniyor.  Dolayısı ile satıcılar bir ürün kartı altında listeleniyor.

N11’de olduğu gibi Hepsiburada’da mağaza açmak ücretsiz,komisyon usulü çalışıyor, ne kadar ürün satarsanız satmış olduğunuz ürünün komisyonunu alacağınızdan kesip üyelik belgelerinde belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza belirli günlerde ödeme yapıyor.

Hepsiburada’da satış yapmak istiyorsanız firma olmak zorundamısınız ? Evet, şahıs firması, Ltd. yada A.Ş. gibi bir firma değilseniz yani vergi kaydınız yoksa Hepsiburada.com da satış yapmanız mümkün değil.

Hepsiburada.com’da mağaza açmak için gerekli belgeler nelerdir?

Sözleşme : Sözleşmeniz PDF olarak tek nüsha ya da  ZIP dosyası halinde her sayfası kaşeli ve ıslak imzalı olarak sisteme yüklenmelidir.
Ek3 Pazaryeri Formu : Sarı alanlar doldurulmuş ,komisyon oranları yazılı olarak kaşeli ve ıslak imzalı olarak yüklenmelidir.
Vergi Levhası : İçinde bulunulan vergi yılı veya en eski bir önceki yıla ait olarak yüklenmelidir.
İmza Sirküleri : Firmanızın İmza Sirküleri (Şahıs firmaları ve Adi Ortaklıklar İmza beyannamesi ile başvurabilirler)
Banka Bilgileri: Banka adı,Hesap adı,Hesap no,Şube adı,Şube no, Iban no eksiksiz doldurulmalıdır.
Faaliyet Belgesi : Son 6 aya ait olmalıdır. 6 aydan daha uzun zaman önce alınmış olanlar kabul edilmemektedir.
Ticari Sicil Gazetesi: Ticaret Sicil Gazetesinde bulunan unvan ve adres bilgisi; firma kaşesi- Vergi Levhası ve Faaliyet Belgesi ile uyumlu olmalıdır.
En önemlisi ise Tüm belgelerde kaşe ve tüm ortakların ıslak imzasının bulunması gerekmektedir.

Hepsiburada Entegrasyonu

Jet Teknoloji müşterileri isterlerse kendi e-ticaret siteleri ile Hepsiburada mağazalarını entegre edebilirler, bu sayede sitenizde bulunan onlarca, yüzlerce hatta binlerce ürünü tek ekrandan yönetebilirsiniz, Stok,fiyat ve kargo takipleriniziJet Teknoloji Hepsiburada Entegrasyonu ile hızlı ve kolayca yönetebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bize;

  • Jetteknoloji.com'a üye olup destek sistemi üzerinden,
  • 0850 302 87 83 numaralı destek hattından,
  • 0555 888 87 83 numaralı Whatsapp Business destek hattından,
  • [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.