X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2010 yılında çıktığımız profesyonel internet reklamcılığı alanında ilerlemeye devam ederken, günümüz teknolojilerini birikimlerimiz ile birleştirip farklılıklar sunacağımız yazılım sektöründe KOBİ'lere bilinçli ve faydalı olacak teknoloji alt yapıları sunmak ve işletmelerin maliyetlerini düşürmek için çalışmalar gerçekleştirmek için ikinci şirketimizi İzmir'de 2018 yılı başında açmış bulunmaktayız.

Mobil uygulama, web yazılım, grafik tasarım, masaüstü programcılık vb. konularındaki tüm tecrübe ve birikimlerimiz ile müşterilerimizin işlerine en anlamlı ve en verimli katkıyı sağlamanın mutluluğu ile daha büyük adımlar atmayı sürdüreceğimiz şirketimizde sizlerde bizimle işletmenizi büyütmek için gerekli tüm alt yapıya en uygun fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Jet Teknoloji (Jetborsa Teknoloji Limited Şirketi) olarak biz müşterilerimizin işine katkı sağlamayı hedeflemiş ve bu doğrultuda ticaretimizi ahlaklı bir şekilde gerçekleştirmeye özen göstermiş kişiler olarak tüm taleplerinizi değerlendirmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz.

cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
KAYDOL
Top