Müşteri Hizmetleri : 0850 302 87 83

2010 yılında çıktığımız profesyonel internet reklamcılığı alanında ilerlemeye devam ederken, günümüz teknolojilerini birikimlerimiz ile birleştirip farklılıklar sunacağımız yazılım sektöründe KOBİ'lere bilinçli ve faydalı olacak teknoloji alt yapıları sunmak ve işletmelerin maliyetlerini düşürmek için çalışmalar gerçekleştirmek için ikinci şirketimizi İzmir'de 2018 yılı başında açmış bulunmaktayız.

Mobil uygulama, web yazılım, grafik tasarım, masaüstü programcılık vb. konularındaki tüm tecrübe ve birikimlerimiz ile müşterilerimizin işlerine en anlamlı ve en verimli katkıyı sağlamanın mutluluğu ile daha büyük adımlar atmayı sürdüreceğimiz şirketimizde sizlerde bizimle işletmenizi büyütmek için gerekli tüm alt yapıya en uygun fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Jet Teknoloji (Jetborsa Teknoloji Limited Şirketi) olarak biz müşterilerimizin işine katkı sağlamayı hedeflemiş ve bu doğrultuda ticaretimizi ahlaklı bir şekilde gerçekleştirmeye özen göstermiş kişiler olarak tüm taleplerinizi değerlendirmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz.

2019 yılında toplamda Türkiye genelinde +30 bayi ile birlikte çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. İzmir ofislerimize ek olarak Burdur'da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi'nde yer alan MAKÜ - BAKA Teknokent'te AR-GE ofisimizi açarak yazılım geliştirme çalışmalarımızı hem hızlandırmak hemde daha profesyonel çözümler üretebilmek adına şirketimiz gerekli tüm çalışmaları devam ettirmektedir.

Yüzlerce e-ticaret ve muhasebe müşterimiz ile ülkemiz iç ticaretine sunduğumuz büyük ve anlamlı destek ile işletmelerin yanındayız...

Jet Teknoloji olarak ülkemiz işletmelerine tüm ticari işletme çözümlerini sunabilmeyi hedefliyoruz!