X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

XML Kullanımı Hakkında!

AnasayfaHaberiniz Olsun.XML Kullanımı Hakkında!

Tüm müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu alanla ilgili detaylı açıklama yaptığımız XML yükleme, dosya etiketi ve xml kategori eşleştirme işlemleri ile ilgili detaylı açıklamalara;

Sayfalarından ulaşabilirsiniz

XML yükleme işlemleri ve pazaryerlerinde ürünlerin satışa sunulması sorumluluğu müşteriye ait olup müşterilerimiz gerektiğinde ilgili sayfalardaki adımları uyguyarak ürünlerini pazaryeri sistemimize sorunsuz yükleyebilirler.

  • Ürünlerin pazaryerlerinde yüklenmesi noktasında XML'iniz özellikle varyasyon (renk ve beden ile bunlara bağlı stoklar) seçenekleri için uyumlu değil ise E-Ticaret firmanız, tedarikçiniz veya yazılımcınız vasıtası ile sahip olduğunuz XML şemasının sistemimize uyumlu hale getirilmesini sağlamak müşteri sorumluluğundadır. Bu doğrultuda müşterilere yalnızca belirli konularda insiyatifimize bağlı olarak destek hizmeti sağlanacaktır.
  • Ticimax, İdeasoft, T-Soft vb. lisanslı ürün kullanan müşterilerimiz lütfen ilgili firmalardan buradaki xml yapımıza uygun XML çıktısı sağlamalarını talep etsinler.
  • Woocommerce, Opencart ve Prestashop vb. ücretsiz yazılım sahibi müşterilerimiz e-ticaret sitelerindeki ürünleri eklerken lütfen buradaki xml yapımıza uygun yapıda çıktı almak için kendi yazılımcılarından destek alarak gerekli çıktıyı alsınlar.

Şirketimiz bu doğrultuda hizmet vermekte olup müşterilerin XML eklemelerinde yaşadıkları sistemsel sorunlar hariç kesinlike belirtilen açıklamalar haricinde destek hizmeti sağlanmayacaktır.

Teşekkürler.

cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top