X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

KOSGEB Destekli Web/Mobil Yazılım Hizmeti

AnasayfaHaberiniz Olsun.KOSGEB Destekli Web/Mobil Yazılım Hizmeti

KOBİ'ler için KOSGEB tarafından sunulan ve işletmelerin web/mobil tanıtım gidelerinin karşılanmasını hedefleyen tanıtım destek programı ile sizde Jet Teknoloji üzerinden KOSGEB destekli web/mobil yazılım alabilir işletmenizi internetin sınırsız dünyasına taşıyabilirsiniz!

Peki prosedür nasıl işleyecek diye merak ediyorsanız eğer;

  1. Destekten faydalanmak için ilk önce Jetteknoloji.com'da yer alan e-ticaret, paket sipariş vb. web/mobil tabanlı yazılımlarımızdan ihtiyacınız olanı 2 yıllık satın almalısınız. Ödeme işlemini Banka Havale/EFT yöntemi veya Kredi Kartı Peşin//Taksit (12 ay taksit) şeklinde başvuru öncesinde ödeyip faturayı almalısınız.
  2. KOBİ tanımına uyan tüzel kişilikli işletmeniz ile KOSGEB üzerinden işletmenizi kaydedin. İstenmesi durumunda gerekli belgeleri bölgenizdeki KOSGEB Müdürlüğüne teslim edin. Muhasebecinizden de gerekli başvuruyu yapmasını talep edebilirsiniz. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra kayıt işlemi birkaç gün içerisinde tamamlanacaktır ve şirketinize bir KOSGEB uzmanı müdürlükçe atanır, tarafınıza gerekli giriş k.adı ve şifre bilgileri gönderilir.
  3. Bizden alacağınız hizmet GENEL DESTEKLER başlığı altında TANITIM DESTEĞİ segmentindeki MOBİL TABANLI TANITIM kapsamında değerlendiriliyor. KOSGEB panelinizden İlglii alandaki başvuru formunu doldurunuz.
  4. İşletmeye atanan uzmana talep ettiği (sicil gazetesi, vergi levhası vb.) belgeleri teslim ediniz.
  5. Başvuru onaylanınca mail ile bildiriliyor. 
  6. Onay işleminden sonra size hazırlamış olduğumuz web/mobil yazılımlara ait ekran görüntülerini işletmenize atanan uzman yetkiliye gönderiyorsunuz.
  7. Kaşeli ve imzalı ödeme talep formu hazırlıyorsunuz. Jet Teknoloji'den aldığınız faturanın aslı, faturayı ödediğiniz banka dekontu ve SGK borcu yoktur yazısı ile KOSGEB Müdürlüğüne ibraz ederek ödeme başvurusunda bulunuyorsunuz. Gerekli belgeler incelenerek orjinalleri tarafınıza teslim edilecektir.
  8. Ödemeniz KOSGEB iş yoğunluğuna göre birkaç ay içerisinde tarafınıza ait banka hesabına gerçekleşmektedir. KOSGEB destek oranları (genelde fatura tutarının %60'ı kadarı) bölgelere göre değişiklik gösterebileceği için lütfen bölgenizdeki KOSGEB Müdürlüğünden bilgi alınız.

 

Detaylı bilgi için bize Whatsapp Business üzerinden yazabilir ve bilgi alabilirsiniz: 0850 302 87 83 ve 0555 888 87 83 numaralı telefonlara ait Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
KAYDOL
Top